Klub Strzelectwa Sportowego Komandor

dodano: 18 marca 2014 w kategorii: Imprezy i wydarzenia

Turniej „Zima w EMJOT”. Podsumowanie

Turniej był rozgrywany w cyklu 4 rundowym i został zakończony finałem z udziałem ośmiu zawodników, którzy w dwóch spośród czterech rund zgromadzili największą ilość punktów.

Po rozegraniu finału nastąpiła cześć wręczenia pucharów, upominków oraz dyplomów. W pierwszej kolejności wręczono puchary i dyplomu dla zawodników którzy w każdej rundzie turnieju zajęli miejsca od 1 do 3. Dla finalistów turnieju, czyli miejsc od 1 do 8, organizatorzy ufundowali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, gdzie główną nagrodą był pistolet maszynowy PPSz z 1945 w wersji deko, który trafił do zwycięzcy turnieju.

Rozegrano również mini finał dla zawodników, którzy w ogólnej klasyfikacji zajęli miejsca od 9 do 16 i tu również trzech najlepszych strzelców otrzymało upominki i dyplomy.

Dziękujemy za liczny udział w turnieju i już teraz zapraszamy na kolejny.