Klub Strzelectwa Sportowego Komandor

O Klubie

Klub Strzelectwa Sportowego Komandor powstał 10 grudnia 1999 roku z inicjatywy entuzjastów strzelectwa sportowego.

Obecnie klub skupia prawie pięćdziesięciu pasjonatów strzelectwa w różnych jego odmianach. Trenujemy strzelanie z broni krótkiej małego i dużego kalibru, karabinów i strzelb na krótkich i długich dystansach. Są wśród nas entuzjaści strzelania precyzyjnego tarczowego oraz coraz aktywniej rozwija się grupa strzelców dynamicznych. Klub prowadzi regularne treningi strzeleckie oraz strzelcy biorą aktywny udział w zawodach regionalnych i ogólnopolskich. Możemy pochwalić się zajęciem pierwszego miejsca w Śląskim Turnieju Strzeleckim 2014 zarówno w kategorii klubowej jak i indywidualnej!

W szeregach naszego klubu znajduje się wielu utalentowanych zawodników oraz instruktorów i sędziów strzelectwa. Treningi odbywają się na strzelnicy Emjot w Chorzowie.

Do zobaczenia na zawodach!

ZOBACZ WIĘCEJ